جزیره ی کوچک

عشق هوس محبوب شدن نزد معشوق است .

رنزمی(بچه ی بلا)

خانواده:

بلا کالن مادر رنزمی:

وقتی بلا متوجه شد که حامله است به بچه دل بست و سعی کرد با کمک رزالی از او در مقابل بقیه دفاع کند و حتی موقع زایمان که درحال مرگ بود هم از ادوارد خواست بچه را نشانش دهد.

به علاوه  روز کریسمس برای رنزمی یک قاب آویز گردنی گرفت که عکس سه نفریشان در آن بود و روی آن نوشته بود«بیشتر همه چیز زندگی خودم»و وقتی رنزمی گفت ما همیشه پیش هم میمانیم گفت ما همیشه در قلب هایمان پیش هم هستیم.

ادوارد کالن پدر رنزمی:

وقتی ادوارد فهمید که بلا حامله است و بچه اورا میکشد دیگر نخندید و هیچ شادی ای در او دیده نمیشد و چیزی که مانع از این بود که ادوارد همه چیز را بشکند و جیغ و داد راه بیندازد این بود که بلا با ذره ای ناراحتی ضعیف تر از قبل میشد او از بچه متنفر بود تا زمانی که توانست ذهن رنزمی را بخواند و فهمید که او سعی میکند بلا را اذیت نکند و بلا را عاشقانه دوست دارد و بعد ازآن اوهم عاشق دخترش شد و کسی بود که رنزمی را به دنیا آورد(کارلایل در خانه نبود)رنزمی بیشتر وقتش را با پدرش میگذارند تا با مادرش و همیشه میگوید«I love momma and daddy»

کارلایل کالن پدر بزرگ رنزمی:

کارلایل و رنزمی خیلی به هم نزدیک هستند و همدیگر را خیلی دوست دارند و کارلایل روی روند رشد او خیلی دقت داشت و سعی میکرد اورا به خوردن غذای انسان ها تشویق کند.

ازمه کالن مادربزرگ رنزمی:

ازمه رنزمی را خیلی دوست داشت و موقع حاملگی بلا طرف رزالی و امت را گرفت تا آسیبی نبینند .وقتی هم رنزمی به دنیا آمد او یک کلبه را به انان هدیه داد.

جاسپر:

او نیز رنزمی را خیلی دوست داشت و زمانی که بلا میخواست به رنزمی نزدیک شود همیشه مراقب بود که بلا کنترل خودرا از دست ندهد.

آلیس:

آلیس به همراه رزالی انواع لباس هارا تن رنزمی میکردند و هزاران عکس ازاو میگرفتند تا یک آلبوم از او درست کنند و به لطف آلیس ،رنزمی یک لباس را هیچ گاه دوبار برتن نمیکرد.و یکبار در جواب بلا که پرسید رنزمی کجا میخوابد گفت:یا تو بغل جیکوب یا ازمه یا رزالی فکر کنم لوس و ننر ترین خون اشامی بشه که تا حالا به دنیا اومده.قهقهه

امت:

امت نیز رنزمی را خیلی دوست دارد و همیشه از او دفاع میکند و زمانیکه بلا هنوز حامله بود از او دفاع کرد(فقط به خاطر رزرالی)و بیشتر دوست دارد اورا نسی خطاب کند.

رزالی:"No, I like it. It's beautiful. And one of a kind, so that fits."

رزالی همیشه عاشق بچه بود و زمانی که رنزمی به دنیا آمد اورا مانند بچه خود دوست داشت و دردوران حاملگی بلا از او مراقبت میکرد و نمیگذاشت کارلایل و یا ادوارد زیاد به او نزدیک شوند رنزمی نیز ازاینکه رزالی موهایش را شانه کند لذت میبرد.

راستی میگن احتمال داره kayla Dنقش رنزمی رو بازی کنه.

+ نوشته شده در  هفدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 19:11  توسط مهسا  |